Najważniejszym kapitałem MVT S.A. są wykształceni oraz doświadczeni w branży inwestycyjnej Inżynierowie.

Nasz biznes kwitnie dzięki
wspaniałym współpracownikom !

mvt_nadzory_budowa_whirlpool (2) (Kopiowanie)
mvt_zespol_pracownicy_1

Na Polskim rynku od ponad

32 LAT

Wiedza i doświadczenie !

MVT jest to firma rodzinna trzypokoleniowa, działająca na rynku polskim od 1987 roku, w różnych formach organizacyjnych. Swoją działalność rozpoczęła wykonując projekty wielobranżowe oraz pełniąc funkcję Nadzoru Inwestorskiego. Od 2005 roku poszerzono zakres pełnionych obowiązków o Inwestorstwo Zastępcze oraz pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu na inwestycjach wielkokubaturowych.

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i znajomośc branży!
JANUSZ Tulim
mvt_logo_LODZ_NADZOR BUDOWLANY

Firma MVT S.A. jest doświadczonym partnerem wielu międzynarodowych firm i korporacji, które doceniają jej profersjonalizm i podjęły decyzję o powierzeniu właśnie MVT S.A. roli Inspektora Nadzoru InwestorskiegoInżyniera KontraktuInwestora Zastępczego działającego w imieniu i z upoważnienia Inwestora.

W dbałości o wykonanie usługi w najwyższych standardach oraz w terminowości, są zaangażowane osoby posiadające pełne Uprawnienia Budowlane do sprawowania funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego.
Jako profesjonaliści dbamy o jakość oraz terminowość wykonania przyjętych zleceń,
a także gwarantujemy Inwestorowi w czasie trwania inwestycji, zachowanie klauzuli Postępowania Etycznego oraz Tajemnicy Handlowej.

Odtwórz wideo